بارون

بارون

میدانی؟
من سالهاست که به دوست داشتن تو آرامم ... ♥

۱۰ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

سلام


- مث خری که توی گل گیر کرده، تو این مملکت گیر کردیم، البته نه توی مملکت، توی دست اشخاصی در این مملکت گیر کردیم ، تمام تبلیغات ماهواره شده مهاجرت، به مزخرف ترین جاها، مکان هایی که چقدر نسبت به ایران پایین تر هستن و چه پولی میگیرن برای گرفتن اقامت ، چقدر بیچارمون کردن که بخاطر یکم راحت نفس کشیدن حاضریم از همه چی بگذریم و بریم، کمتر کسی و میبینم که امید به ساختن ایران داشته باشه و آینده ای روشن براش تصور کنه، هیشکی و نمیبینم که بگه میمونم و از میهنم دفاع میکنم، همه فقط به فکر اینن که برن و خودشون و نجات بدن، برن و آینده ای بهتر و برای باقی زندگیشون رقم بزنن، که خودمم یکی از نمونه هاش هستم.


- جمعه ی این هفته آخرین جلسه ی این ترم کلاس زبانمه و هفته ی بعدش امتحان، که اینترویو داریم از کل کتاب، میدونم که میتونم از پسش بر بیام.


- با دوستام قرار داشتیم که بریم بیرون، شوهر دوستم تا ماشینمون رو ( بعد از دو ماه ) دید شروع کرد زدن تو سر ماشین و ماشین خودش و بردن بالا ( ایشون یک عدد از این جارو برقی چینی ها سوار میشن .) آخر سر هم سردرد خفش کرده بود، یک چاخان هایی راجع به ماشینش میکنه که آدم باورش نمیشه خب، مثلا میگه با 160 تا سرعت داشتم تو آزاد راه میرفتم یه لندکروزر نمیتونست منو بگیره O:
خلاصه که حسود دورو برمون زیاده ماشالا.  • fateme
دوستان نتورکی سر جدتون دست از سر من بردارید

باسپاس
  • fateme

سلام


-امروز بعد از سه ماه که میخواستم برم و نمیرفتم، رفتم مدرک کارشناسیم و گرفتم که البته موقته و باید برای اصلش درخواست بدم. مسخره نیست؟ دیگه اصل و فرع چه لوس بازی ای که از خودتون در میارید؟ همون بار اول اصلش رو صادر کنید دیگه.  قشنگ نشستن فکر کردن و در همه حوزه ها دارن مردم و میچاپن، مثلا همین تعویض شناسنامه، یا تعویض کارت ملی، اصلا چرا کارت ملی باید تاریخ انقضا داشته باشه؟ بعد از اون تاریخ میگنده آدم؟ یا چی؟ یه شماره هست برای تا آخر عمرت دیگه.


-مبینیم که دادگاه CAS درخواست تجدید نظر تیم لنگ و رد کرده : )) خوشحال هستما، ولی حالا بشینید ببینید که استقلال میتونه اون خریدهایی که میخواد و انجام بده یا نه.


- محسن چاووشی یه آهنگ برای خوزستان خونده که ظاهرا به مذاق دوستان خوش نیومده و ایشون رو هم فیلتر نمودند، کلا دست به فیلترشون این روزا خیلی خوبه.


- از اونور هم که دارن خانوم ها رو فیلتر میکنن، گشت ارشاد ... و حالا گشت نسبت :)))) آخه بیچاره ، برو ببین چجوری دارن گروه گروه به بچه های دبیرستانی تجاوز میکنن، بدبختی که نمیتونی هوا و هوست و نگه داری، برو خودت و اصلاح کن، خدا همتون و ورداره ایشالا.

  • fateme

وقتی vpn ام کانکت نمیشه دلم میخواد گوشی و از پنجره پرت کنم پایین و خب یادم میوفته اگه گوشی چخ بدم باید حداقل 5 میلیون بدم تا یکی دیگه بگیرم! این میشه که یه نفس عمیق میکشیم و ازش خواهش میکنم که وصل بشه. اونم نامردی نمیکنه و راه میاد باهام !

  • fateme

سلام


- عمیقاً طرفدار کارلوس کیروش هستم و بهش اعتقاد دارم، ولی هرکاری میکنم فلسفه حضور یک مترسک (بیرانوند) رو توی دروازه نمی فهمم. آخه لعنتی هر شوتی که طرف دروازت میشه باید بره تو گل؟؟ واقعا کیفیت بازی سردار آزمون افتضاح شده و از طارمی دیگه نگم براتون. فقط امیدوارم که دلقک جام جهانی نشیم با این وضع.


- جدیدا وقتی آلارم گوشیم زنگ میخوره حالیم نمیشه، چطور میشه که چهار تا زنگ و نفهمی و خواب بمونی؟ 


- دیروز دو تا از تاپیک های زبان و انجام دادم و امروز هم آخریش و انجام میدم تموم بشه بره پی کارش


- به شدت خوابم میاد به حدی که نمیتونم صفحه مانیتور و ببینم   • fateme

سلام


داشتم چای مینوشیدم دقایقی پیش که یکهو یکی در واحد باز کرد اومد تو، چای داشت میپرید ته گلوم که اومد گفت احیانا چاقوی بنفش ندیدید؟

  • fateme

سلام

- مدیر مالی زنگ زده به من میگه سیستم چجوری داره مالیات حساب میکنه؟ با اون چیزی که من حساب میکنم فرق داره، بهش میگم من که نمیدونم آقای مدیرمالی شما مالی خوندین، من IT خوندم، میگه از فلانی بپرس خبر بده، زنگ زدم به فلانی، میگه کااااار آقای مدیر مالی هرسال همینه، هی زنگ میزنه میگه چجوری داره محاسبه میکنه و سیستم اشتباهه منم هرسال باید بگم سیستم درسته، محاسبات تو اشتباهه ! 
رفتم توی ایمیل هام دیدم از سال 94 هرسال براش نحوه محاسبه مالیات فرستادم ! 


- تیچر جان سه تا تاپیک دادن بهمون ماشالا یکی از یکی سخت تر، آدم نمیدونه چی باید بگه و جالب اینجاست که میگه همینا رو هم سوپروایزر ممکنه ازتون بپرسه، مثلا اینکه آخرین باری که باتری ساعتتون و عوض کردین کی بود و چرا. تازه گفت مثلا توی آیلتس میپرسن که علت خشکسالی ایران چیه و چه راهکارهایی پیشنهاد میکنید؟
آخه اینا سواله؟ همین الانش من نمیتونم به فارسی و سرعت به این سوالا جواب بدم اونوقت بخوام انگلیسی بلغور کنم؟؟؟


-خیلی خوشحالم که مامانم فقط به دیدن یک سریال در ماه رمضان بسنده کرده، تازه اون رو هم فقط بخاطر امین تارخ نگاه میکنه


- آمریکن آیدول نگاه کردید؟؟ مدی حقش بود که ببره و راستش و بخواید خیلی کیف کردم که گبی سوم شد، تا همون جا هم زیادی اومده بود بالا.


- فصل سیزده سوپرنچرال تموم شد و من هنوز تا قسمت 12 بیشتر ندیدم :| وقت نمیکنم و انقدررررررررر دلم میخواد ببینم که خدا میدونه.
تازه همین چند وقت پیش فهمیدم که وست ورد هم فصل دومش شروع شده و چند قسمتش هم پخش شده :| و من خبر نداشتم. بیگ بنگ تئوری هم همین مشکلات رو دارم باهاش.


-فعلا برم انبارها رو انتقال بدم به سال جدید :| باشد که وقتی برای درس خوندن و فیلم دیدن بیابم.  • fateme

مادران عزیز کمی غلاف بفرمایید

فرزندان هم تا حدی تحمل دارن.


بدونید دوستتون داریم ...

  • fateme

بلاگفا بجای اینکه خودش و وسعت ببخشه و تا از رقبای جدیدش عقب نیوفته، فقط صورت مسئله رو پاک کرده


یعنی الان من اگه نتونتم لینک بلاگ رو بذارم توی نظرات بلاگفا یا راجع بهش حرف نزنم کسی نمیدونه بلاگ وجود داره؟ کسی دیگه ازش استفاده نمیکنه؟


واقعا مشت نمونه خروار که میگن همینه، اونوقت توقع داریم که چنج رژیم غذایی کنیم ! 

  • fateme

سلام

-بهتون گفته بودم که دوباره به شدت قبل و حتی بیشتر فوتبال نگاه میکنم؟

به حدی که یک سری صحنه های خطرناک و کلا نگاه نمیکنم انقدر تپش قلب میگیرم ... 

از وقتی شفر وارد استقلال شده کلا زندگی فوتبالی من هم متحول شده، ندیدم آدم انقدر با فهم و شعور و با دانش، خیلی خوشحالم که توی تیمه، وقتی که هست و مدل بازی دادن بازیکن هاش طوریه که تو اصلا نگران بودن فلان بازیکن نیستی، چونکه میدونی شفر بلده چجوری از همه بازیکن هاش درست استفاده کنه، خلاصه که دوستت داریم پیرمرد جان آلمانی ♥


- در حال حاضر اواسط ترم دوم زبان هستم و خیلی خوشحالم که داره پیش میره، خداروشکر میکنم که توی مسیر درست زبان خوندن افتادم بالاخره، مشکلم فقط کمبود وقته ، چونکه به همه کارهایی که دلم میخواد نمیرسم، اینکه همزمان سی شارپ بخونی، طراحی سایت یاد بگیری و زبان بخونی یه کوچولوووو همت میخواد که دارم سعی میکنم بهش دست بیابم


- قبل عید من و دوست پسرم تصمیم گرفتیم که ماشین بخریم و بعد سال این کار و انجام دادیم، الان که قیمت ماشین ها افزایش پیدا کرده، همش دارم خداروشکر میکنم که زودتر خریدیم، وگرنه با این وضع گرونی دیگه کی میتونست ماشین بخره؟


- میدونستید من هنوز گواهی نامه ندارم؟ :| انشالا بزودی این رو هم حل میکنم. 


- اگر کسی علاقه مند به یادگیری سی شارپ  هستش، آقای مدائنی توی سایتشون بصورت رایگان دارن تدریس میکنن، تنها کاری که باید بکنین این هستش که توی سایتشون ثبت نام کنین و ویدیو ها رو دانلود کنین.

آموزش سی شارپ

  • fateme